KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491036
nr 1349 1036
J Bergling. Signerad. Olja på duk, 79x110cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:26:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr